Młodzieżowa Szkółka Wędkarska

Powiadom znajomego:

Koło PZW Lublin Haczyk, zgodnie z  jednym z punktów statutowych działalności Polskiego Związku Wędkarskiego, poważnie traktuje sprawę edukacji wędkarskiej młodzieży.  Z tego też powodu nasze Koło wspomaga Darka Schulza, nauczyciela biologii w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr4 w Lublinie, który założył Młodzieżową Szkółkę Wędkarską. Udział w niej biorą przeważnie uczniowie wspomnianego ZSO nr4, a sam Darek może zawsze liczyć na pomoc teoretyczną i praktyczną członków Koła Haczyk.

Oprócz teoretycznych zajęć pozalekcyjnych na tematy związane z wędkarstwem prowadzonych przez Darka i jego gości planowane są również zajęcia praktyczne nad wodą. Oprócz zawodów dla dzeci i młodzieży (Zawody z okazji Dnia Dziecka oraz Olimpiada Młodzieżowa) planowane są wyjazdy nad wodę, gdzie nasza młodzież może  sprawdzić zdobytą wiedzę oraz w praktyce dowiedzieć się czegoś więcej od swoich nauczycieli.

Działalność Młodzieżowej Szkółki Wędkarskiej przy Kole PZW Haczyk znacznie ułatwiają sponsorzy, dzięki którym serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Najważniejsze wpisy dotyczące naszej młodzieży:

Jan Alter zwycięzcą zawodów dla dzieci

Janek Alter o włos od zwycięstwa

Nasza wędkarska młodzież w okręgowych zawodach z okazji Dnia Dziecka

Najmłodsi członkowie naszego Koła z sukcesami uczestniczą w zawodach wędkarskich!

Szkółka Młodzieżowa Koła Haczyk w 2017

Dzień Dziecka z wędką w ręku!

Puchar Prezesa Koła Haczyk - zawody dla młodzieżowej szkółki wędkarskiej

Podsumowanie 5 letniej pracy z młodzieżą Koła Haczyk - fotorelacja